Rozkład ważny od 02.09.2013 r.

D - Busy kursują od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Przystanek kurs1 kurs2 kurs3 kurs4 kurs5 kurs6 kurs7 kurs8 kurs9
Oznaczenie kursu D D D D D D D D D
Bełchatów os. Dolno. Stacja BP 05:10 06:15 08:15 09:15 10:00 11:25 13:30 14:30 16:30
Bełchatów-Wojska Polskiego 05:13 06:18 08:18 09:18 10:03 11:28 13:33 14:33 16:33
Bełchatów-9 Maja 05:15 06:20 08:20 09:20 10:05 11:30 13:35 14:35 16:35
Bełchatów-1 Maja 05:16 06:21 08:21 09:21 10:06 11:31 13:36 14:36 16:36
Bełchatów-Kwiatowa 05:17 06:22 08:22 09:22 10:07 11:32 13:37 14:37 16:37
Bełchatów-Piłsudskiego 05:18 06:23 08:23 09:23 10:08 11:33 13:38 14:38 16:38
Bełchatów-Sienkiewicza 05:19 06:24 08:24 09:24 10:09 11:34 13:39 14:39 16:39
Bełchatów-Pabianicka 05:20 06:25 08:25 09:25 10:10 11:35 13:40 14:40 16:40
Rasy 05:26 06:31 08:31 09:31 10:16 11:41 13:46 14:46 16:46
Kącik 05:27 06:32 08:32 09:32 10:17 11:42 13:47 14:47 16:47
Katarzynka 05:29 06:34 08:34 09:34 10:19 11:44 13:49 14:49 16:49
Kazimierzów 05:30 06:35 08:35 09:35 10:20 11:45 13:50 14:50 16:50
Drużbice 05:32 06:37 08:37 09:37 10:22 11:47 13:52 14:52 16:52
Rawicz 05:34 06:39 08:39 09:39 10:24 11:49 13:54 14:54 16:54
Czarny Las 05:36 06:41 08:41 09:41 10:26 11:51 13:56 14:56 16:56
Wadlew 05:38 06:43 08:43 09:43 10:28 11:53 13:58 14:58 16:58
Dłutów 05:44 06:49 08:49 09:49 10:34 11:59 14:04 15:04 17:04
Budy 05:46 06:51 08:51 09:51 10:36 12:01 14:06 15:06 17:06
Huta Dłutowska Kolonia 05:48 06:53 08:53 09:53 10:38 12:03 14:08 15:08 17:08
Huta Dłutowska 05:49 06:54 08:54 09:54 10:39 12:04 14:09 15:09 17:09
Pawlikowice 05:52 06:57 08:57 09:57 10:42 12:07 14:12 15:12 17:12
Jadwinin 05:54 06:59 08:59 09:59 10:44 12:09 14:14 15:14 17:14
Bychlew/Szkoła 05:57 07:02 09:02 10:02 10:47 12:12 14:17 15:17 17:17
Pabianice-Kilińskiego 06:00 07:05 09:05 10:05 10:50 12:15 14:20 15:20 17:20
Pabianice-SDH 06:02 07:07 09:07 10:07 10:52 12:17 14:22 15:22 17:22
Pabianice-Partyzancka 06:04 07:09 09:09 10:09 10:54 12:19 14:24 15:24 17:24
Ksawerów 06:10 07:15 09:15 10:15 11:00 12:25 14:30 15:30 17:30
Łódź-Pabianicka PORT 06:15 07:20 09:20 10:20 11:05 12:30 14:35 15:35 17:35
Łódź-Pabianicka.RoNdo Lotników 06:20 07:25 09:25 10:25 11:10 12:35 14:40 15:40 17:40
Łódź-Central 06:26 07:31 09:31 10:31 11:16 12:41 14:46 15:46 17:46
Łódź-Traugutta/Kilińskiego 06:30 07:35 09:35 10:35 11:20 12:45 14:50 15:50 17:50