Rozkład ważny od 02.03.2015 r.

Busy kursują od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

Przystanek kurs1 kurs2 kurs3 kurs4 kurs5 kurs6 kurs7 kurs8 kurs9 kurs10 kurs11 kurs12 kurs13 kurs14 kurs15
Oznaczenie kursu D D D D D D D D D D D D D D D
Bełchatów os. Dolnośląskie II 05:10 05:50 06:15 08:15 08:40 09:30 10:15 11:05 12:10 13:10 14:00 14:30 15:27 16:30 18:57
Bełchatów-Wojska Polskiego 82A 05:12 05:52 06:17 08:17 08:42 09:32 10:17 11:07 12:12 13:12 14:02 14:32 15:29 16:32 18:59
Bełchatów-Wojska Polskiego Rynek 05:13 05:53 06:18 08:18 08:43 09:33 10:18 11:08 12:13 13:13 14:03 14:33 15:30 16:33 19:00
Bełchatów-9 Maja/Boczna 05:15 05:55 06:20 08:20 08:45 09:35 10:20 11:10 12:15 13:15 14:05 14:35 15:32 16:35 19:02
Bełchatów-1 Maja 05:16 05:56 06:21 08:21 08:46 09:36 10:21 11:11 12:16 13:16 14:06 14:36 15:33 16:36 19:03
Bełchatów-Kwiatowa II 05:17 05:57 06:22 08:22 08:47 09:37 10:22 11:12 12:17 13:17 14:07 14:37 15:34 16:37 19:04
Bełchatów-Piłsudskiego/Urząd Skarbowy 05:18 05:58 06:23 08:23 08:48 09:38 10:23 11:13 12:18 13:18 14:08 14:38 15:35 16:38 19:05
Bełchatów-Sienkiewicza/BZPB 05:19 05:59 06:24 08:24 08:49 09:39 10:24 11:14 12:19 13:19 14:09 14:39 15:36 16:39 19:06
Bełchatów-Pabianicka/Rondo 05:20 06:00 06:25 08:25 08:50 09:40 10:25 11:15 12:20 13:20 14:10 14:40 15:37 16:40 19:07
Zawady 05:23 06:03 06:28 08:28 08:53 09:43 10:28 11:18 12:23 13:23 14:13 14:43 15:40 16:43 19:10
Kałduny 05:25 06:05 06:30 08:30 08:55 09:45 10:30 11:20 12:25 13:25 14:15 14:45 15:42 16:45 19:12
Rasy 05:27 06:07 06:32 08:32 08:57 09:47 10:32 11:22 12:27 13:27 14:17 14:47 15:44 16:47 19:14
Kącik 05:28 06:08 06:33 08:33 08:58 09:48 10:33 11:23 12:28 13:28 14:18 14:48 15:45 16:48 19:15
Katarzynka 05:31 06:11 06:36 08:36 09:01 09:51 10:36 11:26 12:31 13:31 14:21 14:51 15:48 16:51 19:18
Kazimierzów 05:32 06:12 06:37 08:37 09:02 09:52 10:37 11:27 12:32 13:32 14:22 14:52 15:49 16:52 19:19
Drużbice 05:35 06:15 06:40 08:40 09:05 09:55 10:40 11:30 12:35 13:35 14:25 14:55 15:52 16:55 19:22
Gręboszów 05:37 06:17 06:42 08:42 09:07 09:57 10:42 11:32 12:37 13:37 14:27 14:57 15:54 16:57 19:24
Rawicz 05:38 06:18 06:43 08:43 09:08 09:58 10:43 11:33 12:38 13:38 14:28 14:58 15:55 16:58 19:25
Czarny Las 05:39 06:19 06:44 08:44 09:09 09:59 10:44 11:34 12:39 13:39 14:29 15:59 15:56 16:59 19:26
Wadlew 05:41 06:21 06:46 08:46 09:11 10:01 10:46 11:36 12:41 13:41 14:31 15:01 15:58 17:01 19:28
Podstoła 05:43 06:23 06:48 08:48 09:13 10:03 10:48 11:38 12:43 13:43 14:33 15:03 16:00 17:03 19:30
Świerczyna 05:45 06:25 06:50 08:50 09:15 10:05 10:50 11:40 12:45 13:45 14;35 15:05 16:02 17:05 19:32
Dłutów 05:48 06:28 06:53 08:53 09:18 10:08 10:53 11:43 12:48 13:48 14:38 15:08 16:05 17:08 19:35
Budy Dłutowskie 05:50 06:30 06:55 08:55 09:20 10:10 10:55 11:45 12:50 13:50 14:40 15:10 16:07 17:10 19:37
Huta Dłutowska Kolonia 05:52 06:32 06:57 08:57 09:22 10:12 10:57 11:47 12:52 13:52 14:42 15:12 16:09 17:12 19:39
Huta Dłutowska 05:53 06:33 06:58 08:58 09:23 10:13 10:58 11:48 12:53 13:53 14:43 15:13 16:10 17:13 19:40
Pawlikowice 05:56 06:36 07:01 09:01 09:26 10:16 11:01 11:51 12:56 13:56 14:46 15:16 16:13 17:16 19:43
Jadwinin 05:58 06:38 07:03 09:03 09:28 10:18 11:03 11:53 12:58 13:58 14:48 15:18 16:15 17:18 19:45
Bychlew 06:01 06:41 07:06 09:06 09:31 10:21 11:06 11:56 13:01 14:01 14:51 15:21 16:18 17:21 19:48
Pabianice-Kilińskiego/Stadion 06:04 06:44 07:09 09:09 09:34 10:24 11:09 11:59 13:04 14:04 14:54 15:24 16:21 17:24 19:51
Pabianice-Kilińskiego/Straż 06:06 06:46 07:11 09:11 09:36 10:26 11:11 12:01 13:06 14:06 14:56 15:26 16:23 17:26 19:53
Pabianice-Św Jana/ZS Nr 2 06:07 06:47 07:12 09:12 09:37 10:27 11:12 12:02 13:07 14:07 14:57 15:27 16:24 17:27 19:54
Pabianice-Partyzancka/Konstantynowska 06:09 06:49 07:14 09:14 09:39 10:29 11:14 12:04 13:09 14:09 14:59 15:29 16:26 17:29 19:56
Ksawerów-Łódzka/Nowotki/Parkowa 06:14 06:54 07:19 09:19 09:44 10:34 11:19 12:09 13:14 14:14 15:04 15:34 16:31 17:34 20:01
Łódź-Pabianicka/Chocianowicka 06:18 06:58 07:23 09:23 09:48 10:38 11:23 12:13 13:18 14:18 15:08 15:38 16:35 17:38 20:05
Łódź-Al.Politechniki/RONDO L.L 06:23 07:03 07:28 09:28 09:53 10:43 11:28 12:18 13:23 14:23 15:13 15:43 16:40 17:43 20:10
Łódź-Al.Politechniki/Wróblewskiego 06:25 07:05 07:30 09:30 09:55 10:45 11:30 12:20 13:25 14:25 15:15 15:45 16:42 17:45 20:12
Łódź-Al.Politechniki/Radwańska 06:27 07:07 07:32 09:32 09:57 10:47 11:32 12:22 13:27 14:27 15:17 15:47 16:44 17:47 20:14
Łódź-Kościuszki/Radwańska 06:29 07:09 07:34 09:34 09:58 10:49 11:34 12:24 13:29 14:29 15:19 15:49 16:46 17:49 20:16
Łódź-Zamenhoffa/Piotrkowska 06:31 07:11 07:36 09:36










Łódź-Traugutta/Kilińskiego 06:33 07:13 07:38 09:38