Rozkład ważny od 20.08.2013 r.

Busy kursuja od poniedziałki do piątku oprócz świąt

Zelów-Bełchatów

Przystanek kurs1 kurs2 kurs3 kurs4 kurs5 kurs6
Oznaczenie kursu D D D D D D
Zelów-Kościuszki 06:51 08:35 11:41 13:21 14:51 17:11
Zelów Plac Dąbrowskiego 06:54 08:39 11:43 13;23 14:53 17:13
Zelów-Piotrkowska 06:55 08:40 11:45 13:25 14:55 17:15
Zelów-Piotrkowska CPN 06:57 08:42 11:47 13:27 14:57 17:17
Łobudzice 06:59 08:44 11:48 13:28 14:58 17:18
Wygoda 07:03 08:48 11:52 13:32 15:02 17:22
Podwody 07:05 08:50 11:54 13:34 15:04 17:24
Wola Mikorska 07:08 08:53 11:57 13:37 15:07 17:27
Bełchatów-Szpital 07:14 08:59 12:03 13:43 15:13 17:33
Bełchatów-Czapliniecka 07:16 09:01 12:04 13:44 15:14 17:34
Bełchatów-Włókniarzy 07:18 09:03 12:06 13:46 15:16 17:36
Bełchatów-Sienkiewicza 07:20 09:05 12:07 13:47 15:17 17:37
Bełchatów-Piłsudskiego 07:21 09:06 12:08 13:48 15:18 17:38
Bełchatów-Kwiatowa 07:22 09:07 12:09 13:49 15:19 17:39
Bełchatów-1 Maja 07:23 09:08 12:10 13:50 15:20 17:40
Bełchatów-9 Maja 07:24 09:09 12:11 13:51 15:21 17:41
Bełchatów-Wojska Polskiego 07:25 09:10 12:12 13:52 15:22 17:42
Bełchatów os. Dolno.Stacja paliw BP 07:28 09:13 12:15 13:55 15:25 17:45

Bełchatów - Zelów

Przystanek kurs1 kurs2 kurs3 kurs4 kurs5 kurs6
Oznaczenie kursu D D D D D D
Bełchatów os. Dolno.Stacja paliw BP 07:45 10:25 12:40 14:00 15:55 18:15
Bełchatów-Wojska Polskiego 07:47 10:27 12:42 14:02 15:57 18:17
Bełchatów-9 Maja 07:50 10:30 12:45 14:05 16:02 18:20
Bełchatów-1 Maja 07:51 10:31 12:46 14:06 16:04 18:21
Bełchatów-Kwiatowa 07:52 10:32 12:47 14:07 16:06 18:22
Bełchatów-Piłsudskiego 07:53 10:33 12:48 14:08 16:08 18:23
Bełchatów-Sienkiewicza 07:54 10:34 12:49 14:09 16:10 18:24
Bełchatów-Włókniarzy 07:55 10:35 12:50 14:10 16:11 18:25
Bełchatów-Czapliniecka 07:57 10:37 12:52 14:12 16:13 18:27
Bełchatów-Szpital 07:58 10:38 12:53 14:13 16:14 18:28
Bełchatów-Szpital/krancówka 08:00 10:40 12:55 14:15 16:15 18:29
Wola Mikorska 08:05 10:45 13:00 14:20 16:20 18:35
Podwody 08:09 10:49 13:04 14:24 16:24 18:39
Wygoda 08:11 10:51 13:06 14:26 16:26 18:41
Łobudzice 08:13 10:53 13:08 14:28 16:28 18:43
Zelów-Piotrkowska 08:18 10:58 13:13 14:33 16:33 18:48
Zelów Plac Dąbrowskiego 08:19 10:59 13:14 14:34 16:34 18:49
Zelów-Kościuszki 08:21 11:01 13:16 14:36 16:36 18:51