Rozkład ważny od 01.03.2015 r.

D- Busy kursują od poniedziałki do piątku oiprócz świąt.

Przystanek kurs1 kurs2 kurs3 kurs4 kurs5 kurs6 kurs7 kurs8 kurs9 kurs10 kurs11 kurs12 kurs13 kurs14 kurs15
Oznaczenie kursu D D D D D D D D D D D D D D D
Łódź-Traugutta/Kilińskiego 06:33 07:16 08:25 10:00 I
I
I
I I I I I I I I
Łódź-Kościuszki/Radwańska 06:41 07:24 08:33 10:08 11:03 11:58 12:28 13:58 14:48 15:38 16:28 16:58 17:28 18:38 20:28
Łódź-Al.Politechniki/Radwańska 06:43 07:26 08:35 10:10 11:05 12:00 12:30 14:00 14:50 15:40 16:30 17:00 17:30 18:40 20:30
Łódź-Al.Politechniki/Wróblewskiego 06:45 07:28 08:37 10:12 11:07 12:02 12:32 14:02 14:52 15:42 16:32 17:02 17:32 18:42 20:32
Łódź-Al.Politechniki/RONDO L.L 06:47 07:30 08:39 10:14 11:09 12:04 12:34 14:04 14:54 15:44 16:34 17:04 17:34 18:44 20:34
Ksawerów 06:56 07:39 08:48 10:23 11:18 12:13 12:43 14:13 15:03 15:53 16:43 17:13 17:43 18:53 20:43
Pabianice-Partyzancka/Philips 07:00 07:43 08:52 10:27 11:22 12:17 12:47 14:17 15:07 15:57 16:47 17:17 17:47 18:57 20:47
Pabianice-Zamkowa/Kościuszki 07:03 07:46 08:55 10:30 11:25 12:20 12:50 14:20 15:10 16:00 16:50 17:20 17:50 19:00 20:50
Pabianice-Kilińskiego/Cmentarz 07:05 07:48 08:57 10:32 11:27 12:22 12:52 14:22 15:12 16:02 16:52 17:22 17:52 19:02 20:52
Bychlew 07:08 07:51 09:00 10:35 11:30 12:25 12:55 14:25 15:15 16:05 16:55 17:25 17:55 19:05 20:55
Jadwinin 07:11 07:54 09:03 10:38 11:33 12:28 12:58 14:28 15:18 16:08 16:58 17:28 17:58 19:08 20:58
Huta Dłutowska 07:15 07:58 09:07 10:42 11:37 12:32 13:02 14:32 15:22 16:12 17:02 17:32 18:02 19:12 21:02
Huta Dłutowska Kolonia 07:16 07:59 09:08 10:43 11:38 12:33 13:03 14:33 15:23 16:13 17:03 17:33 18:03 19:13 21:03
Budy Dłutowskie 07:18 08:01 09:10 10:45 11:40 12:35 13:05 14:35 15:25 16:15 17:05 17:35 18:05 19:15 21:05
Dłutów 07:20 08:03 09:12 10:47 11:42 12:37 13:07 14:37 15:27 16:17 17:07 17:37 18:07 19:17 21:07
Świerczyna 07:23 08:06 09:15 10:50 11:45 12:40 13:10 14:40 15:30 16:20 17:10 17:40 18:10 19:20 21:10
Podstoła 07:25 08:08 09:17 10:52 11:47 12:42 13:12 14:42 15:32 16:22 17:12 17:42 18:12 19:22 21:12
Wadlew 07:27 08:10 09:19 10:54 11:49 12:44 13:14 14:44 15:34 16:24 17:14 17:44 18:14 19:24 21:14
Czarny Las 07:29 08:12 09:21 10:56 11:51 12:46 13:16 14:46 15:36 16:26 17:16 17:46 18:16 19:26 21:16
Rawicz 07:30 08:13 09:22 10:57 11:52 12:47 13:17 14:47 15:37 16:27 17:17 17:47 18:17 19:27 21:17
Gręboszów 07:31 08:14 09:23 10:58 11:53 12:48 13:18 14:48 15:38 16:28 17:18 17:48 18:18 19:28 21:18
Drużbice 07:33 08:16 09:25 11:00 11:55 12:50 13:20 14:50 15:40 16:30 17:20 17:50 18:20 19:30 21:20
Kazimierzów 07:35 08:18 09:27 11:02 11:57 12:52 13:22 14:52 15:42 16:32 17:22 17:52 18:22 19:32 21:22
Katarzynka 07:36 08:19 09:28 11:03 11:58 12:53 13:23 14:53 15:43 16:33 17:23 17:53 18:23 19:33 21:23
Kącik 07:38 08:21 09:30 11:05 12:00 12:55 13:25 14:55 15:45 16:35 17:25 17:55 18:25 19:35 21:25
Rasy 07:39 08:22 09:31 11:06 12:01 12:56 13:26 14:56 15:46 16:36 17:26 17:56 18:26 19:36 21:26
Kałduny 07:41 08:24 09:33 11:08 12:03 12:58 13:28 14:58 15:48 16:38 17:28 17:58 18:28 19:38 21:28
Zawady 07:43 08:26 09:35 11:10 12:05 13:00 13:30 14:00 15:50 16:40 17:30 18:00 18:30 19:40 21:30
Bełchatów-Pabianicka/PGKIM I I 09:38 11:13 12:08 13:03 13:33 14:03 15:53 16:43 17:33 18:03 18:33 19:43 21:33
Bełchatów -Czapliniecka 92 07:49 08:32 I I I I I I I I I I I I I
Bełchatów-Sienkiewicza/BZPB 07:52 08:35 09:39 11:14 12:09 13:04 13:34 15:04 15:54 16:44 17:34 18:04 18:34 19:44 21:34
Bełchatów-Piłsudskiego 07:53 08:36 09:40 11:15 12:10 13:05 13:35 15:05 15:55 16:45 17:35 18:05 18:35 19:45 21:35
Bełchatów-Kwiatowa 07:54 08:37 09:41 11:16 12:11 13:06 13:36 15:06 15:56 16:46 17:36 18:06 18:36 19:46 21:36
Bełchatów-1 Maja 07:55 08:38 09:42 11:17 12:12 13:07 13:37 15:07 15:57 16:47 17:37 18:07 18:37 19:47 21:37
Bełchatów-9 Maja 07:56 08:39 09:43 11:18 12:13 13:08 13:38 15:08 15:58 16:48 17:38 18:08 18:38 19:48 21:38
Bełchatów-Wojska Polskiego 07:57 08:40 09:44 11:19 12:14 13:09 13:39 15:09 15:59 16:49 17:39 18:09 18:39 19:49 21:39
Bełchatów-Wojska Polskiego 07:58 08:41 09:45 11:20 12:15 13:10 13:40 15:10 16:00 16:50 17:40 18:10 18:40 19:50 21:40
Bełchatów-Wojska Polskiego b. 201 07:59 08:42 09:46 11:21 12:16 13:11 13:41 15:11 16:01 16:51 17:41 18:11 18:41 19:51 21:41
Bełchatów os. Dolnośląskie 08:00 08:43 09:47 11:22 12:17 13:12 13:42 15:12 16:02 16:52 17:42 18:12 18:42 19:52 21:42