Rozkład ważny od 02.09.2013 r.

D- Busy kursują od poniedziałki do piątku oiprócz świąt

Przystanek kurs1  kurs2  kurs3  kurs4 kurs5 kurs6 kurs7 kurs8 kurs9
Oznaczenie kursu D D D D D D D D D
Łódź-Traugutta/Kilińskiego 06:38 08:25 09:50 11:20 12:50 14:40 15:30 16:20 18:10
Łódź-Mickiewicza/Kościuszki 06:44 08:31 09:56 11:26 12:56 14:46 15:36 16:26 18:16
Łódź-Politechniki/RONDO L.L 06:52 08:39 10:04 11:34 13:04 14:54 15:44 16:34 18:24
Ksawerów 07:01 08:48 10:13 11:43 13:13 15:03 15:53 16:43 18:33
Pabianice-Partyzancka/Philips 07:06 08:53 10:18 11:48 13:18 15:08 15:58 16:48 18:38
Pabianice-Zamkowa/Kościuszki 07:09 08:56 10:21 11:51 13:21 15:11 16:01 16:51 18:41
Pabianice-Cmentarz 07:11 08:58 10:23 11:53 13:23 15:13 16:03 16:53 18:43
Bychlew 07:14 09:01 10:26 11:56 13:26 15:16 16:06 16:56 18:46
Jadwinin 07:17 09:04 10:29 11:59 13:29 15:19 16:09 16:59 18:49
Huta Dłutowska 07:21 09:08 10:33 12:03 13:33 15:23 16:13 17:03 18:53
Dłutów 07:25 09:12 10:37 12:07 13:37 15:27 16:17 17:07 18:57
Świerczyna 07:28 09:15 10:40 12:10 13:40 15:30 16:20 17:10 19:00
Podstoła 07:30 19:17 10:42 12:12 13:42 15:32 16:22 17:12 19:02
Wadlew 07:32 09:19 10:44 12:14 13:44 15:34 16:24 17:14 19:04
Drużbice 07:37 09:24 10:49 12:19 13:49 15:39 16:29 17:19 19:09
Kącik 07:41 09:28 10:53 12:23 13:53 15:43 16:33 17:23 19:13
Kałduny 07:44 09:31 10:56 12:26 13:56 15:46 16:36 17:26 19:16
Zawady 07:46 09:33 10:58 12:28 13:58 15:48 16:38 17:28 19:18
Bełchatów-Pabianicka 07:49 09:36 11:01 12:21 14:01 15:51 16:41 17:31 19:21
Bełchatów-Sienkiewicza 07:50 09:37 11:02 12:32 14:02 15:52 16:42 17:32 19:22
Bełchatów-Piłsudskiego 07:51 09:38 11:03 12:33 14:03 15:53 16:43 17:33 19:23
Bełchatów-Kwiatowa 07:52 09:39 11:04 12:34 14:04 15:54 16:44 17:34 19:24
Bełchatów-1 Maja 07:53 09:40 11:05 12:35 14:05 15:55 16:45 17:35 19:25
Bełchatów-9 Maja 07:54 09:41 11:06 12:36 14:06 15:16 16:46 17:36 19:26
Bełchatów-Wojska Polskiego 07:55 09:42 11:07 12:37 14:07 15:57 16:47 17:37 19:27
Bełchatów Stacja paliw BP
07:58 09:45 11:10 12:40 14:10 16:00 16:50 17:40 19:30